Zmiana cen w sezonie 2024

kajak poniedziałek – czwartek piątek – sobota
kajak 1 os. 60 70
kajak 2 os. 120 140

Cena za spływ kilkudniowy, uzależniona jest od ilości dni oraz ilości kajaków.

2 czerwca 2024
18:38
czytaj więcej...

🚣‍♀️ Zapraszamy na niezapomnianą przygodę wypożyczając kajak w Meandrach Pilicy! 🚣‍♂️

Jeśli szukasz sposobu na spędzenie aktywnie czasu z rodziną lub przyjaciółmi, to wypożyczalnia kajaków Meandry Pilicy jest idealnym wyborem dla Ciebie.

🌊 Nasze trasy obejmują nie tylko malownicze meandry Pilicy, ale także rzeki Czarną i Luciążę.🌳

Oferujemy różne długości i stopnie trudności, aby każdy znalazł coś dla siebie. Wypożyczając kajak, możesz poczuć wolność i kontakt z naturą.

🌞 Sprawdź naszą ofertę i zarezerwuj już dziś! 🌞

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą odpowiednie ubranie i obuwie, aby czuć się komfortowo podczas spływu.

🌿 Nie czekaj dłużej, przyjdź do nas i poczuj przygodę z Meandrami Pilicy! 🌿

27 czerwca 2023
12:02
czytaj więcej...

Zapraszamy

Zapraszamy do naszej wypożyczalni kajaków Meandry Pilicy! 🚣‍♀️ Organizujemy spływy kajakowe na Pilicy, Czarnej i Luciąży. Nasze biuro organizuje spływy kajakowe dla wszystkich, które dostarczają przyczynę i relaks wśród przyrody. Jeśli coś znajdziesz, co Twoje wakacje niezapomnianymi, to koniecznie zarezerwuj u nas spływ kajakowy. Dołącz do zabawy i wspaniałe widoki! Dla tych, którzy dostarczają wyzwań, mamy trasy o różnym stopniu trudności. 🌊 Można wybrać spokojny spływ, idealny do rozpoczęcia, lub podwyższoną opcję dla zaawansowanego kajakarzy. Bez względu na to, gdzie znajduje się trasa wywozu, nasza wypożyczalnia kajaków Meandry Pilicy zaspokoi Twoje potrzeby! Nie czekaj i zarezerwuj już dziś! 🌞 Nasze biuro organizuje spływy kajakowe przez cały sezon letni. Odkryj piękno takich rzek jak Pilica, Czarna i Luciąża z nami!

23 maja 2023
14:18
czytaj więcej...

Zaproszenie

Wypożyczalnia kajaków Meandry Pilicy zajmuje się profesjonalną organizacją spływów kajakowych Pilicą, Luciążą oraz Czarną Maleniecką. Proponujemy państwu spływy kajakowe o różnych trasach, zróżnicowane pod względem długości i czasu płynięcia od kilku godzinnych do kilkudniowych.
Spływy kajakowe Pilicą prowadzimy na kilku odcinkach rzeki dzięki temu, że posiadamy w miejscowości Stobnica własną działkę tzw. Przystań kajakowa Trzy Morgi.
Natomiast Luciąża czy Czarna to rzeki na kilkugodzinny spływ.

15 maja 2023
19:23
czytaj więcej...

Majówka 2023 – Spływy kajakowe Pilicą

Witamy serdecznie w nowym roku kalendarzowym i standardowo zaczynamy początek sezonu na spływy kajakowe Pilicą i nie tylko od Majówki 😉

Ci z Was, którzy Nas znają i pływają z nami już jakiś czasz doskonale wiedzą, że staraliśmy się znaleźć nasze miejsce na ziemi czyli działkę odpowiednio dobraną pod naszą działalność. Udało nam się to w zeszłym sezonie. Nasza działka mieści się w miejscowości Stobnica bardziej kojarzoną przez wszystkich jako Trzy Morgi. Dlatego nasze pole nosi nazwę Przystań Kajakowa Trzy Morgi. Nie sposób jej nie zauważyć, zarówno od strony rzeki jak i drogi, ponieważ jest oznaczona znakiem logo naszej firmy. Mamy dla Was do zaoferowania aż 3000 metrów kwadratowych!!! Działka służy zarówno do wodowania kajaków, rozbijania namiotów na polu namiotowym oraz spędzania miłych wieczorów przy rozpalonym ognisku. W tym sezonie chcemy dodatkowo zawalczyć o prąd na działce, jednak tutaj musimy czekać na zgodę gminy.

Wracając do tematu Majówki, to serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy już tak samo jak my nie mogą się doczekać, aby pierwszy raz w tym roku popłynąć kajakiem. Numer telefonu do Nas pozostaje bez zmian i zachęcamy gorąco do rezerwowania sprzętu. Pogoda na majówkę zapowiada się bez opadów deszczu więc idealne warunki na spływ kajakowy 😉  Zapraszamy serdecznie i prosimy o opinie naszej firmy w mapach google.

W tym roku spływy kajakowe Pilicą poszerzamy o nowe trasy, ich zakończenie będzie odbywało się na naszej działce w Stobnicy.

logo przystań kajakowa trzy morgi

26 kwietnia 2023
13:01
czytaj więcej...

Wolne kajaki na 15/08/2022

Posiadamy wolne kajaki na poniedziałek 15/08/2022, jednocześnie zapraszamy do rezerwacji on-line lub telefonicznie 692 529 924.

11 sierpnia 2022
16:44
czytaj więcej...

Nowa usługa

Witajcie
Od dziś możecie zamawiać, opłacać nasze usługi on-line.

https://meandrypilicy.pl/zarezerwuj-on-line

12 czerwca 2022
22:11
czytaj więcej...

Wolne kajaki na 14 i 15 maja 2022

Posiadamy wolne kajaki na najbliższy weekend, serdecznie zapraszamy.

12 maja 2022
20:27
czytaj więcej...

Meandry Pilicy na FB – powrót na dziewiąte urodziny.

Po ponad roku od włamania na konto FB i utratę możliwości administracji stroną, w końcu mamy do niej dostęp. Pracownicy FB spisali się i możemy dalej dzielić się z Wami tym co się dzieje u Nas. Większość z Was wie, że nie zawiesiliśmy działalności przez ten rok i cały czas mogliście korzystać z Naszych usług. Działamy cały czas i dodatkowo podkręcamy obroty aby jeszcze bardziej sprostać Waszym oczekiwaniom. Na ten sezon dokupiliśmy nowych kajaków. Obecnie jesteśmy w posiadaniu 28 dwuosobowych oraz 4 jednoosobowe kajaki. Możemy Wam zdradzić w sekrecie 😉 że następny sezon rozpoczniemy również z niespodzianką dla Was nasi kochani. Niespodzianka ta będzie się wiązać z obchodzonym przez Nas 10-leciem działalności firmy!!! To będzie prawdziwa perełka jeśli chodzi o Nas. Więcej na ten temat niebawem… 😉
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli z Nami przez ten czas. To dzięki Wam istniejemy i to dla Was chcemy się rozwijać. Dziękujemy za mnóstwo miłych komentarzy w naszą stronę oraz za powroty w celu korzystania z Naszych usług. Dziękujemy za polecanie Naszych usług znajomym oraz nieznajomym 🙂 Jest Nam niezmiernie miło słyszeć, że nowe osoby płyną z Nami z polecenia kogoś, kto ostatnio bądź wcześniej korzystał z Naszych usług. Z naszej strony możemy obiecać, że będziemy się starać z całych sił aby współpraca między Nami była na coraz większym poziomie. Obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach i będziemy się rozwijać dla Was. Serdecznie zapraszamy do korzystania z Naszych usług oraz dalszego polecania Nas.

20 sierpnia 2021
21:24
czytaj więcej...

Brak wolnych kajaków na sobotę.

Na najbliższą sobotę nie mamy już wolnych kajaków.

13 sierpnia 2021
12:13
czytaj więcej...