Majówka 2023 – Spływy kajakowe Pilicą

26 kwietnia 2023
13:01

Witamy serdecznie w nowym roku kalendarzowym i standardowo zaczynamy początek sezonu na spływy kajakowe Pilicą i nie tylko od Majówki 😉

Ci z Was, którzy Nas znają i pływają z nami już jakiś czasz doskonale wiedzą, że staraliśmy się znaleźć nasze miejsce na ziemi czyli działkę odpowiednio dobraną pod naszą działalność. Udało nam się to w zeszłym sezonie. Nasza działka mieści się w miejscowości Stobnica bardziej kojarzoną przez wszystkich jako Trzy Morgi. Dlatego nasze pole nosi nazwę Przystań Kajakowa Trzy Morgi. Nie sposób jej nie zauważyć, zarówno od strony rzeki jak i drogi, ponieważ jest oznaczona znakiem logo naszej firmy. Mamy dla Was do zaoferowania aż 3000 metrów kwadratowych!!! Działka służy zarówno do wodowania kajaków, rozbijania namiotów na polu namiotowym oraz spędzania miłych wieczorów przy rozpalonym ognisku. W tym sezonie chcemy dodatkowo zawalczyć o prąd na działce, jednak tutaj musimy czekać na zgodę gminy.

Wracając do tematu Majówki, to serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy już tak samo jak my nie mogą się doczekać, aby pierwszy raz w tym roku popłynąć kajakiem. Numer telefonu do Nas pozostaje bez zmian i zachęcamy gorąco do rezerwowania sprzętu. Pogoda na majówkę zapowiada się bez opadów deszczu więc idealne warunki na spływ kajakowy 😉  Zapraszamy serdecznie i prosimy o opinie naszej firmy w mapach google.

W tym roku spływy kajakowe Pilicą poszerzamy o nowe trasy, ich zakończenie będzie odbywało się na naszej działce w Stobnicy.

logo przystań kajakowa trzy morgi

Podziel się ze znajomymi