Oferta Meandry Pilicy – wypożyczalnia kajaków

Meandry Pilicy od wielu lat organizuje spływy kajakowe Pilicą, Luciążą czy Czarną. Nasze doświadczenie oraz oferowany przez nas sprzęt są gwarancją bezpiecznej i udanej zabawy.

Oferta

 

  • PAINTBALL – Piotrków Trybunalski, Sulejów oraz okolicy Zalewu Sulejowskiego

Aby dokonać rezerwacji kajaków, gry w paintball należy wpłacić na konto firmowe zadatek w kwocie 100 PLN po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie lub mailowo

 

Meandry Pilicy Damian Sima

ul. Wojska Polskiego 133a lok. 12

97-300 Piotrków Trybunalski

mBank 86 1140 2004 0000 3102 7659 0386

 

Każda uwaga, sugestia odnośnie naszych usług jest dla Nas bardzo cenna. Jeśli macie Państwo jakieś spostrzeżenia – prosimy o kontakt

Spływy kajakowe

Meandry Pilicy to firma, dzięki której odkryją Państwo, jak fascynujące są spływy kajakowe i możliwość obcowania z przyrodą. Od 2012 roku organizujemy tę formę rekreacji na rzece Pilica, która jest jednym z największych skarbów województwa łódzkiego. Malowniczo położona pośród łąk, lasów i siedlisk dzikiego ptactwa świetnie nadaje się do kajakarstwa, pozwalając na wspaniały aktywny odpoczynek na świeżym powietrzu wszystkim bez względu na wiek i umiejętności.

Serdecznie zapraszamy na spływ kajakowy Pilicą całe rodziny, grupy znajomych i przyjaciół, wycieczki szkolne, a także firmy, które chcą swoim pracownikom zaproponować ciekawą atrakcję podczas imprezy integracyjnej. Dysponujemy dużą ilością sprzętu różnego rodzaju – w naszej ofercie są kajaki polietylenowe i laminatowe dla różnej liczby osób.

 

Paintball

W naszej ofercie znajduje się również paintball, który organizujemy w kilku miejscowościach w województwie łódzkim m.in. w Piotrkowie Trybunalskim, Sulejowie, czy Tomaszowie Mazowieckim. Tę formę zabawy na świeżym powietrzu polecamy grupom składającym się z co najmniej 8 osób – proponujemy ją jako oddzielną atrakcję bądź uzupełnienie spływu kajakowego po Pilicy. Zapewniamy kompleksową organizację gry w wyznaczonym miejscu, profesjonalny sprzęt do paintballa, a także stroje ochronne i niezbędne akcesoria. Na Państwa życzenie możemy również przygotować ognisko lub grilla po zabawie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – gwarantujemy niezapomnianą zabawę i moc wrażeń zarówno podczas rozgrywek w paintballa, jak i spływów kajakowych po jednej z najpiękniejszych rzek Ziemi Łódzkiej.